
GIVE THE PERFECT GIFT
Erin Mills Town Centre Gift Cards are the perfect choice for your gift giving needs.Purchase gift cards at kiosks near the food court or centre court, at Guest Services, or click below to purchase online.PURCHASE HEREHome
Egyvilágrend: Európa és Amerika iszlamizálása
Indigo
Loading Inventory...
Egyvilágrend: Európa és Amerika iszlamizálása
By None
Current price: $12.87


By None
Egyvilágrend: Európa és Amerika iszlamizálása
Current price: $12.87
Loading Inventory...
Size: Kobo eBook
*Product information may vary - to confirm product availability, pricing, shipping and return information please contact Indigo
Az Európára kényszerített és megtervezett migránsinvázió, amelyet egyelőre nagyrészt erőszakmentes, pontosabban fegyvermentes technikával hajtottak végre, jól illusztrálja, hogy a szervezett magánhatalom miként tudja érvényesíteni kozmopolita‑liberális érdekeit. A pénzhatalmi világelitnek az az érdeke, hogy az iszlám terjeszkedése segítségével – a már kevert fajúvá tett közel-keleti és afrikai népek tömeges bevándoroltatásával – faji identitás nélküli, vagy meggyengült és bizonytalan azonosságtudatú népek éljenek mind Európában, mind Észak-Amerikában. Az iszlám terjeszkedő világrendjének, valamint a pénzhatalmi világelit globális impériumának, tehát mindkettőnek az útjában állnak a nemzetállamok. Ezért a fenti két világerő összefogott a harmadik világerő, az egyenrangú nemzetállamok kialakulóban lévő világrendjének közös erővel történő elpusztítása érdekében.
A nemzetállam a valódi demokrácia nélkülözhetetlen előfeltétele. Aki a nemzetállamot bomlasztja, az az érdemi demokrácia működését is akadályozza. A pénzhatalmi világelit és a brüsszeli bürokrácia által megtervezett migránsinvázió Magyarország számára egy második Trianont jelent. Az elszakított országrészeken gyorsított ütemben fogy a magyarság, és ennek egyik fő oka az erőszakos asszimiláció. Ezért a maradék Magyarországon nem engedhető meg a további tömeges betelepítés és a maradék magyarság tovább bomlasztása, hígítása. A magyar nemzet túlélését a tömeges betelepítés nemcsak akadályozza, hanem ha ez megtörténik, akkor az a szó legszorosabb értelmében vett nemzethalált jelenti.
A világ népességének mindössze 13%‑át teszik ki a fehér emberek. Az ellenük megindult demográfiai háború következtében már a XXI. század közepén kisebbséggé válhatnak saját hazájukban. A 3500 éves múltra visszatekinthető fehér civilizáció kipusztulásra van ítélve. A globális szuperelit elődstruktúrái indították be ezt a folyamatot, mert az Egyvilágrendhez egyetlen világnépre, egyetlen pénzrendszerre, egyetlen világvallásra, egyetlen világkormányra és egyetlen világhadseregre van szüksége.
A társadalomtudomány már feltárta, hogy az emberi természetnek jobban megfelel a kellő mértékű faji-etnikai elkülönülés, azaz a nemzetállami közösségi létforma, amikor minden egyes nép a saját államában élhet. A kevert fajú, meggyöngült identitású, eltérő kultúrájú népek kényszeregyüttélése szükségszerűen konfliktusokhoz és a belső erőszak kiéleződéséhez vezet. Ezért a multikulturalizmus és a lakosság mesterséges kevertté tétele nem humánus eljárás és nem a társadalmi progressziót szolgálja. Ezt a kozmopolita liberálisok is tudják, de cinikusan azt hirdetik, hogy ily módon lehet felépíteni egy jobb világot, a szuperelit Egyvilágrendjét.
Az Európára kényszerített és megtervezett migránsinvázió, amelyet egyelőre nagyrészt erőszakmentes, pontosabban fegyvermentes technikával hajtottak végre, jól illusztrálja, hogy a szervezett magánhatalom miként tudja érvényesíteni kozmopolita‑liberális érdekeit. A pénzhatalmi világelitnek az az érdeke, hogy az iszlám terjeszkedése segítségével – a már kevert fajúvá tett közel-keleti és afrikai népek tömeges bevándoroltatásával – faji identitás nélküli, vagy meggyengült és bizonytalan azonosságtudatú népek éljenek mind Európában, mind Észak-Amerikában. Az iszlám terjeszkedő világrendjének, valamint a pénzhatalmi világelit globális impériumának, tehát mindkettőnek az útjában állnak a nemzetállamok. Ezért a fenti két világerő összefogott a harmadik világerő, az egyenrangú nemzetállamok kialakulóban lévő világrendjének közös erővel történő elpusztítása érdekében.
A nemzetállam a valódi demokrácia nélkülözhetetlen előfeltétele. Aki a nemzetállamot bomlasztja, az az érdemi demokrácia működését is akadályozza. A pénzhatalmi világelit és a brüsszeli bürokrácia által megtervezett migránsinvázió Magyarország számára egy második Trianont jelent. Az elszakított országrészeken gyorsított ütemben fogy a magyarság, és ennek egyik fő oka az erőszakos asszimiláció. Ezért a maradék Magyarországon nem engedhető meg a további tömeges betelepítés és a maradék magyarság tovább bomlasztása, hígítása. A magyar nemzet túlélését a tömeges betelepítés nemcsak akadályozza, hanem ha ez megtörténik, akkor az a szó legszorosabb értelmében vett nemzethalált jelenti.
A világ népességének mindössze 13%‑át teszik ki a fehér emberek. Az ellenük megindult demográfiai háború következtében már a XXI. század közepén kisebbséggé válhatnak saját hazájukban. A 3500 éves múltra visszatekinthető fehér civilizáció kipusztulásra van ítélve. A globális szuperelit elődstruktúrái indították be ezt a folyamatot, mert az Egyvilágrendhez egyetlen világnépre, egyetlen pénzrendszerre, egyetlen világvallásra, egyetlen világkormányra és egyetlen világhadseregre van szüksége.
A társadalomtudomány már feltárta, hogy az emberi természetnek jobban megfelel a kellő mértékű faji-etnikai elkülönülés, azaz a nemzetállami közösségi létforma, amikor minden egyes nép a saját államában élhet. A kevert fajú, meggyöngült identitású, eltérő kultúrájú népek kényszeregyüttélése szükségszerűen konfliktusokhoz és a belső erőszak kiéleződéséhez vezet. Ezért a multikulturalizmus és a lakosság mesterséges kevertté tétele nem humánus eljárás és nem a társadalmi progressziót szolgálja. Ezt a kozmopolita liberálisok is tudják, de cinikusan azt hirdetik, hogy ily módon lehet felépíteni egy jobb világot, a szuperelit Egyvilágrendjét.


















